Firma Hakkında

Firmamız 1973 yılında M. Sait AY tarafından tarımsal sulama amaçlı polietilen borular üretmek amacıyla kurulmuş, 1998 yılında Aysan Plastik San. Tic. A.Ş. ünvanıyla bir aile şirketi haline gelmiştir. O yıllardan bugünlere istikrarlı büyümesini sürdürerek altyapı sektöründe kullanılan plastik boruların üretiminde adından başarıyla söz ettirmiştir.

Aysan Plastik bugün Türkiye'nin en büyük ve en modern Organize Sanayi Bölgesi olan Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde 50.000 m² arazi üzerine kurulu modern tesislerinde yıllık 30.000 ton kurulu kapasiteye sahip bir boru üretim tesisidir. Yurt içi başta olmak üzere ihracat yaptığı ülkelerde de kalitesiyle kendini ispatlamış ve sektöründe aranan markalardan biri olmuştur.

Yılların bize kazandırdığı tecrübeyle ürün ve sistem kalitemizle birlikte ürün çeşitliliğimizi ve kapasitemizi daha da arttırmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. 21. Yüzyıl dünyasındaki yenilikleri takip ederek uygulamak, ARGE çalışmalarımızı her zaman diri tutmak, konusunda uzman personellerle siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek daimi isteğimizdir.

  İletişim Bilgileri

Adres : 4. Organize Sanayi Bölgesi 83413 Nolu Cd. No: 13

İlçe : Şehitkamil

Şehir : Gaziantep

Tel : 342.357 0750

Fax : 342.357 0751