Firma Hakkında

2001 yılında faaliyete başlayan Eryap Grup A.Ş., inşaat sektöründe ve özellikle yalıtım alanında öncü ve yenilikçi kimliğiyle dikkat çeken, büyüme ivmesini sürekli artıran güçlü bir üreticidir. Şirket; Gaziantep, İstanbul ve Sakarya’da toplam 150.000 m2’yi aşan alanda yerleşik 3 üretim tesisinde tüm yalıtım malzemelerinin (ısı, su, ses ve yangın) polimer dış cephe kaplama sistemlerinin ve polimer kapı-pencere sistemlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

Üretim döngüsünde enerji kaynaklarını en verimli şekilde kullanmayı hedefleyen Eryap Grup, ürünleri ile enerji tasarrufuna geniş anlamda katkıda bulunmakta ve Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınmasını desteklemektedir.

American Siding, Bonus|Pan, Bonus|Focus Membran, Bonus|Manto, Winer ve Focus Shingle gibi lider markaları Türkiye pazarına kazandıran Eryap Grup, yeni ürünü Bonus|Wooler ile sektördeki öncülüğünü ve yalıtımdaki iddiasını bir adım öteye taşımıştır. 2010 yılı Ocak ayında başlıyan fizibilite ve kurulum çalışmaları 5 Avrupa ülkesinden alanında uzman 9 farklı firma ile yürütülen Wooler taş yünü tesisi 2012 yılında devreye alınmıştır. Sakarya-Hendek’te 60.000 m2’lik alana yerleşik tesisin altyapı ve kurulu kapasitesi 120.000 ton/yıl olarak projelendirilmiş; ilk yıl üretim kapasitesinin 40.000 ton’a ulaşması hedeflenmiştir.

Gelişen Pazar beklentileri ve standartları doğrultusunda yüksek kalitede ürünler geliştiren Eryap Grup, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ürünhizmet- yaşam döngüsü sorumluluğu kapsamında doğaya dost, çevresel risk faktörlerini gözeten, enerji kaynaklarının doğru kullanımını öngören stratejik modelini ileri taşımak için kararlılıkla çalışmaktadır.

  İletişim Bilgileri

Adres : Büyükdere Cad. Enka Is Merkezi No: 108/4

İlçe : Esentepe

Şehir : İstanbul

Tel : 212.213 1515

Fax : 212.212 2100