Sistemin İşleyişi Hakkında

Sirkuler.com; B2B mantığında ve iki farklı ana başlık altında işlemektedir. Bunlardan ilki yapı sektörüne yönelik üretim yapan firmaların tüm ürün detaylarını ve fiyat listelerini içeren modüldür. Sınırsız ürün detayı ve bu ürünlere ait fiyat listeleri sistem üzerinden yayınlanarak tüm kullanıcılara o üretici hakkında detaylı bilgi iletilmektedir. Bunun yanısı sıra, alıcı firmalara ihtiyaç duydukları fiyat listeleri alt kategorilerle birlikte sağlanmaktadır.

Sirkuler.com' un ikinci ana başlığı olan ve B2B mantığında çalışan modülü ise toptan ürün satmak isteyen firmalara sağlanan toptan satış mağaza modülüdür. Bu modülde sistem üzerinden mağaza açan firmalar, toptan satış yaptıkları ürünleri yayınlamakta ve satış koşulları ile ilgili olarak alıcı firmaları bilgilendirmektedirler.

Tamamen ticari prosedürler üzerine kurulu olan sistem, herhangi bir online tahsilat modülü içermemektedir. Bunun yerine ürün satışı gerçekleştirmek isteyen firmalara ait tüm erişim bilgileri yayınlanmakta ve ticaret ortamı sağlanmaktadır.